صفحه اصلي  |  تیزر های تبلیغاتی  | گزارش آگهی  |  سي دي كاتالوگ  | موزيك ويدئو  |  تجهيزات  |  درباره ما   | تماس با ما
کانون تبليغات و آگهی فرافيلم  


چرا در سایت هاي اینترنتی آگهی دهیم؟

بیائید مزایای آگهی در اینترنت را بشماریم. شاید خودمان هم باورمان بشود! چون خودباوری سنگ اول در راه رسیدن به هدف هست.
براي ليست کردن مزيت های "تبليغات اينترنتي"، می توان به موارد زير اشاره نمود:

1- امکان هدف گيری دقيق مخاطبآگهی دهنده می تواند مخاطب آگهی خود را با دقت بیشتری انتخاب کند. با مدیریت و کنترل مشخصات بازدیدکنندگان یک سایت، براساس اطلاعات بیننده، آگهی متناسب نشان داده شود.
2- امکاناتی بیشتر در اطلاعرسانیبر خلاف رسانه های سنتی، با استفاده از عناصر جذاب، جلوه های ويژه صوتي و تصويري و بهره گیری از خلاقیت هنری، پيامهای موثرتری را می توان تولید و منتشر نمود.
3 - کیفیت مخاطبین
اینترنت رسانه ای جوان است و کاربران آن، غالبا از طبقه تحصیلکرده هستند و این کیفیت گروه مخاطبین، ارزش آگهی را بالا می برد.
4- انعطاف در انجام پروژه های بزرگ
اصلاح تبليغات اينترنتی، با تحلیل بازخوردهای اگهی در حين فرآيند تبليغات و در کوتاه ترين زمان، ممکن می باشد.
5 – افزایش هر روزه نیاز به اینترنت
به دلیل ویژه گی هایی که اینترنت دارد، استفاده از بستر اینترنت روزبروز بیشتر شده و مراجعه به آن هر روز افزایش می یابد. شاید فردا برای درج آگهی شما دیر باشد!
5- هزينه مناسب
هزينه تبليغات اينترنتی در مقايسه با رسانه های سنتی ناچيز است .
6- نظارت دقيق مستمر و بی واسطه
با بهره گيری از نرم افزار های کنترل آگهی، در هر لحظه، ميزان اعتبار، تعداد نمايش و کليک بر روی آگهی و اطلاعات آماری ديگر میتواند مورد ارزيابی دقيق قرار گیرد.
7- امکانات ویژه
ماهيت تعامل چند جانبه در شبکه اينترنت، امکان ارتباط متقابل مخاطبان را فراهم آورده است و آگهی دهنده می تواند از نظرات و انتقادات مخاطبان خود با خبر گردد.

شما چه امتیازاتی اضافه می کنید؟


-

 

از چه کسانی آگهی بگیریم؟

یکی از شرایط اساسی برای موفقیت در جذب آگهی در هر رسانه، انتخاب صحیح گروه آگهی دهنده هاست. با فرض جذب آگهی برای سایتهای اینترنتی فارسی، بایستی ببینیم تاکنون از چه کسانی آگهی درج شده و در آینده از چه کسانی می شود برای سایتهای اینترنتی آگهی گرفت؟

با بررسی آگهی هایی که تاکنون در سایتهای اینترنتی فارسی زبان دیده ام غالب آگهی ها به فعالیتهای وبی (Web Services) مربوط بوده است. ارائه کنندگان سرویس ثبت نام (Domain) و میزبانی (Hosting) و خدمات طراحی و برنامه نویسی سایت بیشترین آگهی ها را در فضای اینترنت فارسی به خود اختصاص داده اند

معرفی سایتهای اطلاع رسانی، وبلاگ و سایتهای شخصی، آگهی های مشاورین املاک اینترنتی و سرویس های تحت وب، سایر اگهی ها را تشکیل داده اند. شرکتهای تجاری بندرت در سایتهای اینترنتی به درج آگهی به صورت برنامه ریزی شده پرداخته اند

اگر بخواهیم میزان گردش پول در تبلیغات سایتهای فارسی زبان را بالا ببریم، ناگزیر هستیم سراغ شرکتهای بزرگی برویم که دارای اعتبار زیاد در بخش تبلیغات خود هستند و با اختصاص بخشی از بودجه تبلیغاتی خود به تبلیغات وبی، باعث درآمد بیشتر برای صاحبان سایتها و ایجاد انگیزه کافی برای واسطه های جذب آگهی خواهد شد

قدم اول ایجاد شرکت کارگزار یا کارگزارانی است که به صورت حرفه ای به کار معرفی و پذیرش تبلیغات اینترنتی مشغول شوند.
:منظور از لفظ حرفه ای در اینجا، داشتن این مشخصات است
دارای تجربه فعالیت تبلیغاتی در بازار ایران باشند
دارای دانش تبلیغات به طور اعم و آگاه به اصول فعالیت تحت شبکه به شکل عملی باشند
نیروی انسانی و امکانات مناسب خود را فقط به این کار اختصاص دهند
بتوانند با کلیه آژانسهای تبلیغاتی ارتباط مناسبی جهت توجیه مدیران و بازاریابان تبلیغات شرکتها ایجاد نمایند

با شروع به کار کارگزاری جذب آگهی های اینترنتی، در دو مسیر مختلف بایستی فعالیت نماید
معرفی، آموزش و توجیه آژانسهای تبلیغاتی فعال در سطح ایران (واسطه های پذیرش آگهی)
معرفی و ارائه توجیه اقتصادی تبلیغات اینترنتی برای صاحبان صنایع و تجارت (آگهی دهندگان)

برای ارتباط صحیح با صاحبان آژانسهای تبلیغاتی خصوصا آن دسته (قلیل) که سهم عمده ای از گردش مالی تبلیغات شرکتهای بزرگ را در اختیار دارند برنامه ریزی دقیقی را می طلبد. برگزاری سمینارهای اختصاصی برای مدیران مسئول و مدیران بازاریابی کانون های آگهی و تبلیغات و تهیه و ارسال نشریات ادواری متناسب می تواند در این امر مهم، کار ساز باشد.
مطمئن باشید شرکتهای تبلیغاتی به دو نکته در واگذاری آگهی مشتریان خود اهمیت می دهند
کارمزد آگهی: میزان و نحوه دریافت و اطمینان از دریافت به موقع و دقیق آن
(تاثیر گذاری آگهی و رضایت مشتریان خود (ولو نسبی

گام مهم دیگر، فهرست کردن سایتهای پرترافیک، دسته بندی آنها از نظر موضوع سایت و نوع مخاطب، تعیین تعرفه های منطقی، تعیین جداول مناسب تخفیف و تعیین نحوه پرداخت (با نگاهی به روش های مالی سایر رسانه ها) می باشد.
ایجاد روشی مطمئن و سالم برای مکانیزم اجرائی درج آگهی ها در سایتهای مختلف در جذب اعتماد آگهی دهندگان و موفقیت طرح بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد

:آگهی دهنده بایستی بتواند
.سایتهای مناسب را آزادانه انتخاب نماید

مشخصات (میزان بازدید کننده، مشخصات کلی بازدید کنندگان از نظر منطقه سکونت و سایر اطلاعات ممکن) بازدید کنندگان سایت ها را به صورت درست و واقعی بداند

تعرفه ای روشن و شفاف برای درج آگهی در سایتهای مختلف در اختیار داشته باشد

.از درج سفارشات خود مطمئن باشد

در صورت برنامه ریزی واقع گرایانه، انتخاب افرادی آشنا و کارشناس به عنوان کارگزاری، عدم توقع سوددهی فوری و کوتاه مدت و تلاش در بالابردن تاثیر گذاری آگهی اینترنتی، می توان به موفقیت این فعالیت خوش بین بود